Тимчасове призупинення діяльності закладу дошкільної освіти під час воєнного стану Відповідно до Указів Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», від 14 березня 2022 року № 133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», листа Міністерства освіти і науки України від 25.02.2022 No1/3276-22 «Про організацію освітнього процесу», з метою збереження життя і здоров'я учасників освітнього процесу, припиняється освітній процес у закладі дошкільної освіти.

Рекомендації для працівників закладів дошкільної освіти на період дії воєнного стану в Україні

Для батьків

Посібник для самостійного вивчення населенням способів захисту від надзвичайних ситуацій та дій у разі їх виникненнявід Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

СПІЛЬНО до НАВЧАННЯ (платформа для батьків та вчителів на якій ви знайдете відповіді на питання стосовно навчання під час воєнного стану).

Для дітей

/Files/images/IMG-6e853a48e88f14d8a6790bb4be18aa0a-V.jpg

Діти потребують зараз особливої турботи та уваги. Через невеликий життєвий досвід і особливості дитячої психіки їм загрожує більше небезпек—фізичних та психоемоційних—ніж дорослим. Водночас існують інструменти, які дозволяють мінімізувати ризики та вберегти фізичне та психічне здоров’я дитини

Як уберегтися дітям від мін та вибухівки під час війни
Сирена – моя помічниця. Що таке сигнал повітряної тривоги та як поводитися
Як позбутися від тривоги, страху та занепокоєння?
ПОРАДИ БАТЬКАМ:
Евакуація є основним способом захисту населення
Евакуація з будинків